Mobilní EET

Pokud potřebujete mít EET mobilní, tedy bez pevného zdroje elektrické sítě, je potřeba nepodcenit výdrž baterií. Není nic horšího, než když zjistíte, že na prodejním místě máte zákazníka, ale nemůžete uskutečnit prodej, protože se vybil mobilní telefon. Z tohoto důvodu je vhodné mít záložní zdroj elektrického proudu. K tomu slouží tzv. power bank, kterou nabijete obdobně jako mobilní telefon z elektrické sítě a poté v terénu můžete svůj mobil v případě potřeby dobít. Cenově se zde pohybujeme kolem 500Kč. Powerbanka má obvykle svoji baterii, která má vysokou kapacitu mnohem převyšující kapacitu baterie mobilu. Existují i powerbanky do kterých můžete vložit klasické AA baterie. To má výhodu, že v případě nouze můžete AA baterie koupit prakticky kdekoliv. Pozor, tyto powerbanky neumí dobře pracovat s nabíjejícími AA akumulátory. Zde je možné použít pouze jednorázové baterie.

Zanechte zprávujirka

2 roky ago

Kde najdu prosim, jak se v eetplus nastavuje hlavicka uctenky.
Dekuji
Jirka

Roman

2 roky ago

Nahoře vpravo stiskněte tři tečky. Zobrazí se menu a vyberte „Změna hlavičky“. Pokud tuto možnost nevidíte, aktualizujte si aplikaci EET Plus.

jirka

2 roky ago

Dekuji za rychlou pomoc

jirka

2 roky ago

Jeste mam jeden dotaz – dokazete prosim odhadnout, kdy pujdou vytisknout na jedne uctence dve sazby DPH?
Dekuji.

Roman

2 roky ago

Rád bych tuto možnost přidal do konce února.

Hanka Benešová

2 roky ago

Nemáte prosím někoho v Plzni nebo okolí, kdo by mi to mohl všechno nainstalovat? Děkuji Hanka

jirka

2 roky ago

Parada. Dekuji moc

Gabriela Gutwirtová

1 rokem ago

Dobrý den , používám aplikaci EET + , jsem maximálně spokojena.Jsem malý živnostník .
Mám telefon Lenovo a teď jsem si koupila Apple 7 a chtěla bych si tuto aplikaci přehrát i do nového mobilu .Jde to? Jak to udělat , nejdříve zrušit ve starém a pak nahrat do nového mobilu.Je mobil kompatabilní s touto aplikací.Všude čtu , že je

Gabriela

1 rokem ago

Dobrý den , používám aplikaci EET + , jsem maximálně spokojena.Jsem malý živnostník .
Mám telefon Lenovo a teď jsem si koupila Apple 7 a chtěla bych si tuto aplikaci přehrát i do nového mobilu .Jde to? Jak to udělat , nejdříve zrušit ve starém a pak nahrat do nového mobilu.Je mobil kompatabilní s touto aplikací. Děkuji

Roman

1 rokem ago

Dobrý den, Váš mobil Apple iPhone bohužel není kompatibilní s aplikací EET Plus. Doporučuji si starý telefon ponechat pro EET. Ve starém telefonu Lenovo nemusíte mít ani SIM kartu, je možné použít WIFI poskytnuté z nového telefonu (wifi hotspot viz https://support.apple.com/cs-cz/HT204023). Jinak je možné provozovat EET Plus na více mobilech najednou (Android telefon). Jen je potřeba mít na každém telefonu jiný certifikát od FÚ.

Ivana

1 rokem ago

Dobrý den, mám telefon Lenovo A319, a nedaří se mně z Obchod Play nainstalovat aplikaci EET plus – stále mně to hlásí, že mám nedostatek místa, ale teď je tam kolem 700 MB volných, to předpokládám stačí. Z počítače na svém účtu google vidím informaci, že tento typ telefonu není kompatibilní s touto aplikací.
Znamená to tedy, že si musím pořídit jiný mobil? A jak poznám, který typ mobilu kompatibilní je? Ať nekoupím další se stejným problémem. Děkuji.

Roman

1 rokem ago

Dobrý den, tablet Lenovo A319 běží na Android 4.4, takže by s EET Plus měl fungovat. EET Plus vyžaduje Android verze 4.1, nebo novější. Problém asi bude, že 700MB je externí úložiště a EET Plus se instaluje na interní úložiště. Zkuste smazat nějakou nepoužívanou aplikaci. Samotné EET Plus zabírá asi jen 3MB.

Ivana

1 rokem ago

Dekuji za odpoved. Externi uloziste tam neni (napriklad SD karta), zrejme to tedy bude nejaky technicky problem toho konkretniho pristroje. Dnes jsem odinstalovala nekolik aplikaci, prave z duvodu vytvoreni volneho mista (kdyz to porad hlasilo ten nedostatek prostoru – ackoliv jsem videla, ze EET Plus je fakt male…), takze jsem tim navysila prostor o cca 350 MB, leč marně :-). Ted jsem zkousela zpatky nainstalovat FB Lite, a taky pristroj hlasil, ze neni dost mista (!). Instalace Messengeru vsak šla. Takze asi budu muset koupit jen pro potreby EET nový telefon. Jeste jednou dekuji.

Nejnovější příspěvky

EET-Plus-logo-3-w-400px

Kontaktní informace

Roman Bouchner

eetplus s.r.o.
Bratranců Veverkových 587
Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
IČ: 06675301, DIČ: CZ06675301

Technická podpora
email: tp@eetplus.cz

EET Plus jednoduše zdarma © 2019. All Rights Reserved.   Design: Ing. Pavel Křivka