Mobilní EET

Pokud potřebujete mít EET mobilní, tedy bez pevného zdroje elektrické sítě, je potřeba nepodcenit výdrž baterií. Není nic horšího, než když zjistíte, že na prodejním místě máte zákazníka, ale nemůžete uskutečnit prodej, protože se vybil mobilní telefon. Z tohoto důvodu je vhodné mít záložní zdroj elektrického proudu. K tomu slouží tzv. power bank, kterou nabijete obdobně jako mobilní telefon z elektrické sítě a poté v terénu můžete svůj mobil v případě potřeby dobít. Cenově se zde pohybujeme kolem 500Kč. Powerbanka má obvykle svoji baterii, která má vysokou kapacitu mnohem převyšující kapacitu baterie mobilu. Existují i powerbanky do kterých můžete vložit klasické AA baterie. To má výhodu, že v případě nouze můžete AA baterie koupit prakticky kdekoliv. Pozor, tyto powerbanky neumí dobře pracovat s nabíjejícími AA akumulátory. Zde je možné použít pouze jednorázové baterie.

10 komentářů u „Mobilní EET

  1. Roman Autor příspěvku

   Nahoře vpravo stiskněte tři tečky. Zobrazí se menu a vyberte „Změna hlavičky“. Pokud tuto možnost nevidíte, aktualizujte si aplikaci EET Plus.

    1. jirka

     Jeste mam jeden dotaz – dokazete prosim odhadnout, kdy pujdou vytisknout na jedne uctence dve sazby DPH?
     Dekuji.

     1. Roman Autor příspěvku

      Rád bych tuto možnost přidal do konce února.

 1. Hanka Benešová

  Nemáte prosím někoho v Plzni nebo okolí, kdo by mi to mohl všechno nainstalovat? Děkuji Hanka

 2. Gabriela Gutwirtová

  Dobrý den , používám aplikaci EET + , jsem maximálně spokojena.Jsem malý živnostník .
  Mám telefon Lenovo a teď jsem si koupila Apple 7 a chtěla bych si tuto aplikaci přehrát i do nového mobilu .Jde to? Jak to udělat , nejdříve zrušit ve starém a pak nahrat do nového mobilu.Je mobil kompatabilní s touto aplikací.Všude čtu , že je

 3. Gabriela

  Dobrý den , používám aplikaci EET + , jsem maximálně spokojena.Jsem malý živnostník .
  Mám telefon Lenovo a teď jsem si koupila Apple 7 a chtěla bych si tuto aplikaci přehrát i do nového mobilu .Jde to? Jak to udělat , nejdříve zrušit ve starém a pak nahrat do nového mobilu.Je mobil kompatabilní s touto aplikací. Děkuji

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, Váš mobil Apple iPhone bohužel není kompatibilní s aplikací EET Plus. Doporučuji si starý telefon ponechat pro EET. Ve starém telefonu Lenovo nemusíte mít ani SIM kartu, je možné použít WIFI poskytnuté z nového telefonu (wifi hotspot viz https://support.apple.com/cs-cz/HT204023). Jinak je možné provozovat EET Plus na více mobilech najednou (Android telefon). Jen je potřeba mít na každém telefonu jiný certifikát od FÚ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *