EET POMOC SOS

Obáváte se, že nastavení EET Plus nezvládnete? Připadá vám to všechno moc složité navzdory zde popsaným návodům? Nechcete to řešit sami? Hledáte někoho, kdo vám pomůže s přihlášením do daňového portálu a s instalací aplikace EET Plus?

Pak jste tu správně. Najděte si v následující tabulce EET asistenta.

Seznam EET asistentů

Město Cena Kontakt
Praha 6 490Kč praha6@eetplus.cz
Praha 5 490Kč praha5@eetplus.cz
Pardubice, Litomyšl, Holice, V.Mýto 350Kč bazant@hodinovyajtak.eu
Plzeň 390Kč 734 691 271 rkcomp@c-box.cz www.rkcomp.net (Možnost i instalace na PC)
Červený Kostelec, Náchod 350Kč 608841921 / jancik@jancik.biz
Pacov (39501), Tábor, Pelhřimov 400Kč 776 818 357, nebo 776 015 255 / pomoceet@gmail.com
Nejdek (Karlovy Vary) 0 Kč 777343440 Výletní restaurace a penzion Kukačka
České Meziříčí 0 Kč 737290272 info@podstata-sro.cz www.podstata-sro.cz

V ceně je kompletní zprovoznění aplikace EET Plus na vašem telefonu (včetně asistence s daňovým portálem a vystavení certifikátu).

EET asistenti pracují nezávisle na eetplus.cz.

POZOR: S sebou si přineste přihlašovací údaje do daňového portálu – tyto údaje vám poskytne finanční úřad. Dále si vezměte funkční mobilní telefon s operačním systémem Android (má většina prodávaných telefonů). Odejdete s nainstalovanou a funkční aplikaci EET Plus a budete moci ihned vystavovat účtenky.

 


Pokud máte technické zkušenosti a chcete ostatním pomoci, kontaktujte mě na emailu info@eetplus.cz. Doplním tabulku, aby ostatní věděli, kam se obrátit pro pomoc. Do emailu napište:

 • Město, nebo část města, kde můžete pomoc poskytnout
 • Kontakt (email nebo telefon).
 • Cenu, kterou si účtujete za zprovoznění EET Plus (pomoc s daňovým portálem, zkopírování certifikátu do mobilního telefonu a instalace aplikace EET Plus z Google Play).

 

 

 

92 komentářů u „EET POMOC SOS

 1. Long VU

  Dobrý den,
  moc se mi líbí Váš SW EET plus.Chtěl bych ho pořídit pro mého tátu. On se zabývá prodejem textilu v malém městě. Měl byste prosím EETplus i pro IOS?

  S pozdravem Long Vu
  792302190

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, děkuji. Aplikace EET Plus je bohužel jen pro Android. Nicméně nový levný Android se dá pořídit kolem 1800 Kč.

  1. Roman Autor příspěvku

   Teoreticky by to šlo, i když nevím zda pro Windows 7. Zkuste Bluestacks a dejte vědět, zda se Vám to podařilo. Windows nepoužívám, takže to nemůžu otestovat.

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, cena za aplikaci Tiskárna účtenek je 300 Kč na rok. Pro tisk účtenek nemusíte používat jen mojí aplikaci. Nicméně pokud ji zakoupíte, podpoříte další vývoj EET Plus.
   Pokud máte WIFI tiskárnu, tisk funguje přímo z EET Plus bez dodatečných programů.

 2. Petr

  Dobry den, mam dotaz zda by neslo u cislovani uctenek zadat poradove cislo od konkretniho cisla. Aplikaci jsem musel preinstalovat a jiz nenavazala na predchozi ciselnou radu. Nejsem si jist zda to nebude vadit na FU….. Dekuji za odpoved.

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, číselná řada je dána certifikátem. Pokud přeinstalujete aplikaci EET Plus a použijete stejný certifikát, tak by řada měla zůstat stejná. Pokud jste certifikát neměnil, pošlete mi prosím email, podívám se na to. Děkuji.

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, zkuste export FIK přímo z daňového portálu. Portál to exportuje do CSV.

 3. Rosťa

  Dobrý den nešlo by upravené verze SW na google dát jako aktualizaci, aby se nemuselo app odinstalovat a stáhnout a instalovat znovu.
  Děkuji

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, to je divné, mělo by to jít normálně aktualizovat. Píše Vám to při aktualizaci nějako chybu? Napište mi prosím email.

 4. Hanka Benešová

  Zdravim! Telefon s androidem 6,0 marschmalow….da se pouzit na vaši aplikaci? Diky

 5. Martin

  Zdravím Vás. Mám velmi malý prodej…např. 2x za den, nicméně kombinuji zboží s 15 a 21% dph. Jak při ,, markování ,, jednotlivých položek rozlišovat sazby dph…to je pro odeslání na fú podstatná věc…

  1. Roman Autor příspěvku

   Zdravím, pokud budete mít při prodeji dvě položky s 15 a 21% DPH, vystavte dvě EET účtenky. Každá účtenka bude mít jiné DPH.

   1. Martin

    Díky, jak a kam tedy zadat jednotlivé sazby dph ? Neuvažujete o možnosti markovat naráz obě sazby ?

    1. Roman Autor příspěvku

     Jakmile nastavíte certifikát FÚ, tak sazby DPH si budete moci zvolit před odesláním na FÚ.
     Ano, uvažuji o tom, aby bylo více sazeb na jedné účtence.

     1. Petty

      Dobrý den, mám stejný problém jako Martin, prodávám zboží se dvěma sazbami dph, ale dph se dám změnit pouze u prvotního instalování certifikátu, pak už ne a dá se vybrat pouze jedna možnost dph… Děkuji za odpověď.

     2. Roman Autor příspěvku

      Dobrý den,
      při instalaci certifikátu zvolíte nejčastější sazbu DPH, která se bude nabízet jako výchozí. Před každou platbou aplikace EET Plus umožňuje sazbu DPH změnit pro konkrétní účtenku. Jestli se Vám to tak nechová, je to chyba. Můžete mi poslat do mailu fotku obrazovky, kde je jen jedna možnost DPH? Děkuji.

     3. Jenda

      Přimlouvám se za více sazeb na jedné účtence. Tenhle program je jinak ve své jednoduchosti a funkčnosti bezkonkurenční. Díky.

     4. Roman Autor příspěvku

      Ano, přidám to tam brzy. Jen připomínám, že DPH musíte řešit, jen pokud jste plátce DPH. Pokud nejste, o DPH se starat nemusíte.

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den. EET+ je zdarma, protože chci podpořit malé živnostníky. Nechci, aby někdo kvůli EET zbytečně zkrachoval. A také doufám, že lidé moji práci ocení a pošlou mi dobrovolný příspěvek na další vývoj EET Plus.

   1. Jan Salava

    Jsou i jiné alternativy zdarma: doporučuji třeba „profiÚčtenku“ nebo „KASFIK free“ (na rozdíl od placených verzí KASAFIK, které bych po svých zkušenostech nikomu nedoporučil), kde jsou již dořešeny ony možnosti více sazeb DPH a tisk loga, zato zase nemají onu kouzelnou variantu bez tisku na papír.

    1. Roman Autor příspěvku

     Více sazeb DPH na jedné účtence bych chtěl dodělat do aplikace EET Plus do konce února.

 6. Helen

  Dobrý den, Vaše aplikace se mi líbí a uvažuji o jejim nainstalování. Bude mi prosím stačit tablet Vodafone LTE 4G? Pokud bude šlapat dobře, ráda přispěju na další vývoj. Díky

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, pokud se jedná o Smart tab speed 6, tak ano. Většina nových Android telefonů bude fungovat.

 7. Milan

  Dobrý den. Jsem OSVČ jako instalatér. 100% zakázek probíhá u zákazníka, takže nemám provozovnu. Tuto volbu jsem na FS nenašel. Jak se při tomto postupuje? Děkuji za odpověď.

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, zatím můžete na účtenku vložit jen textovou hlavičku. Možnost nastavení firemního loga můžu časem přidat.

 8. Radek

  Dobrý večer.Při instalaci certifikátu mi neakceptuje heslo.Pokud otevřu certifikát samostatně,heslo je správné.Nevím,kde může být chyba. Radek

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, nahrajte certifikát do telefonu přes kabel. Certifikát neinstalujte. Poté spusttě aplikaci EET Plus, zvolte připojení na FÚ, vyberte certifikát a v kroku 3 zadejte heslo. Toto heslo musí být stejné, jako jste si heslo vybral při generování certifikátu na daňovém portálu FÚ.

 9. Jan Janura

  Dobrý den, doporučená tiskárna Cashino PTP-II existuje ve 2 provedeních – kromě USB může být připojena přes Bluetooth (levnější varianta) nebo přes WiFi – dražší, ale měla by být spolehlivější. Kterou byste doporučil ?

 10. Jarek

  Dobrý den. Pro malou prodejnu, jen pár dokladů za den, hledám tiskárnu která by komunikovala s vaší bezplatnou verzí, kterou jsem si nainstaloval na tablet
  Samsung GT-P3110 kde je ale Android verze 4.1.2 i po aktualizaci. Poraďte prosím nějakou levnou a jednoduchou tiskárnu, která by s touto verzí komunikovala.
  Děkuji

  Děkuji

  Jaroslav Ulwer

  Brno

  tel.777 764 110

  e-mail.info@ulwer.cz

 11. Roman Novotný

  Dobrý den, předem děkuji za skvělou aplikaci, tak skvělá práce je v dnešní době výjimečná, Vy patříte mezi tyto výjimky:)

  Můj dotaz je – plánujete přidat do aplikace také fiskalizační tlačítko (tedy tržbu neodesílat na portál FÚ).

  Ptám se proto, jelikož můj obchůdek spadá do druhé a i čtvrté vlny a tato funkce by hodně pomohla a určitě nejen mně.

  Děkuji za odpověď

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, děkuji moc. Toto tlačítko se mi přidávat nechce, protože hrozí, že by někdo omylem neevidoval EET. To by se nemuselo líbít FÚ. Každpopádně Vám nic nebrání dobrovolně evidovat v EET i čtvrtou vlnu, budete to mít jednodušší, než přemýšlet, kam kterou platbu evidovat a případně řešit možné chyby.

 12. Martin

  Zdravím. Vše jsem instaloval podle návodu…super. Jsem tedy před prvním odesláním, ale jak mám při markování rozlišit 15 a 21%…díky

 13. Martin

  …omlouvám se, už to vidím, nabídka dph se zobrazí až po kiku na vystavit účtenku. Nicméně, jak poznám z účtenky ( ve vystavených účtenkách ) jaká je zde zaúčtována sazba ?

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den,typ sazby DPH najdete v seznamu účtenek (záložka Vystavené účtenky) na pravé straně každé účtenky.

 14. Tomáš

  Dobrý den, děkuji za Vaše stránky i aplikaci. Jsem OSVČ na vedlejší činnost a prodávám na různých akcích. Uvádíte, že jeden certifikát nelze používat současně na více zařízeních. Lze používat jeden certifikát na více zařízení nezávisle na sobě? Tzn. jeden den užiji třeba mobil a druhý den zase tablet se stejným certifikátem, nebudou tedy užity současně ve stejný čas, ale s časový odstupěm. Děkuji za odpověď Tomáš

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, pro každé zařízení (mobil, tablet) si vystavte na daňovém portálu jiný certifikát. To je nejjednodušší a můžete mít platby i současně.

 15. Pavel Pokorný

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat, jestli půjde na účtenku nastavit za co je.
  Děkuji.

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, teď to nejde, z pohledu EET to potřeba není. Nicméně chystám to do budoucí verze, pak by už totiž šel rovnou generovat zjednodušený daňový doklad.

 16. Marek

  Dobrý den. EET+ mi fungovalo hned po instalaci, staženo do mobilu, jelikož na cca 3 prodeje za den to stačí. Bohužel, teď se mi rozbil mobil…a do začátku března je pár dní. Co teď, když pořídím nový mobil… Díky

 17. potapeni

  Zdravim,,
  Peru se s instalaci eetplus do tabletu (v telefonu se mi to podarilo bez problemu) vygeneroval jsem novy certifikat, dal stahnout ale v kroku 2 mi to certifikat nenajde. Dik za radu

  1. Karel Vit

   Certifikat musite stahovat z prohližeče ve kterém jste si ho vygeneroval jinak to stáhne nesmysl a je to dole na daňovém portálu napsané při stahovaní certifikátu!!! Že certifikat s příponou .p12 byl vygenerovaný v jiném prohlížeči . Dost častá chyba . vygenerovný certifikat si jen přeposílejte . Já to řeším emailem sám sobě poslat v zařízení si email otevřít a stáhnout přílohu. Hlavně koukat příloha musí mít koncovku .p12 !!!

 18. Michal

  Dobrý den skvělá práce 🙂 Měl bych otázku zda by šlo na účtenku zadávat číslo objednávky abych jí pak mohl párovat s vystaveným daňovým dokladem. Zákazníci si občas chodí

   1. Michal

    Ono by se to nemuselo jmenovat číslo objednávky stačilo by něco jako tlačítko nebo políčko pro zadaní poznámky tak, aby mohli živnostníci případně zadávat nějaké informace na účtenku 🙂

 19. Ondrejka Blazkova

  Dobrý den, nainstalovala jsem si Vás SW a nyní bych ráda využila i tisk účtenek. Tiskárnu jsem si ale pořídila před instalací SW. Jedná se o mobilni tiskarnu s bluetooth. Nemám problém se zaplacením poplatků, ale bude mi tiskárna fungovat, když je jiná než uvádíte? Myslím, že jsem u instalace neuvadela ani svůj e-mail. Můžu se někde podívat jak mě evidujeme? Používám tablet. Děkuji za odpověď. Blazkova

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, nejlepší bude, když tisk na vaší tiskárně vyzkoušíte. Dejte mi pak vědět, jakou tiskárnu máte a zda vše funguje.

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, napište mi email a popište mi přesně co nefunguje. Napište mi kód účtenky. Děkuji.

 20. Ivo Němeček

  Dobrý den , prosím o radu, stáhnul jsem si aplikaci EET Plus, na portálu FU vygeneroval certifikát, úspěšně nastavil aplikaci, proběhla závěrečná hláška „teď už je to naostro“. Ovšem při vystavení účtenky se objeví hlášení, že aplikace přestala fungovat. Mám telefon Lenovo , Android 4.4 Nevíte, kde by mohl být problém? Děkuji.

  1. Roman Autor příspěvku

   Zkuste si prosím za chvíli aktualizovat aplikaci z Google Play. Je tam již oprava. Omlouvám se, chyba byla v nové verzi.

   1. Ivo Němeček

    Už je vše ok, moc děkuji a určitě přispěji na další vývoj této velmi dobré apky.

 21. Kateřina Bujárková

  Dobrý den. Vaši aplikaci jsem začala používat včera, vše se zdálo být ok, dnes ráno jsem bohužel zjistila, že se žádná z tržeb ve skutečnosti nedostala na „AŽ na správu financí“. Co s tím? Moc děkuji za rychlou odpověď . (údajně je možné, že jsem „jela“ tzv. ve zkušeb. modu, ne v ostrém?, po odeslání se mi vždy objevila zpráva, ze je vše v pořádku na FÚ….

   1. Jana

    Dobry den,

    Uctenky jsem zkousela zadavat na adrese v predchozi odpovedi a pise mi to, ze uctenku nelze najit. Zkousela jsem i starsiho data. Co ted?

    1. Roman Autor příspěvku

     Dobrý den,
     pravděpodobně jste účtenku nezadala do formuláře správně. Pošlete mi emailem kód účtenky a podívám se na to.

 22. Sid

  Dobry den, mam nainstalovanou verzi 2.24. Jak provest update, aby se nemusely znovu nastavovat vsechny udaje? Na playstore me to nabidne pouze „deinstalovat“, a nevim jaka je tam verze k dispozici…

  1. Roman Vithous

   Pokud máte instalovánu verzi 2.24, tak máte poslední aktuální :-). Až bude nová, v play store to uvidíte.

 23. MUDr. Jiří Novotný

  Dobrý den, zkpuším EET+ v testovacím režimu. Nedaří se mi stornovat účtenku pomocí příkazu Zneplatnit. Tento příkaz v Menu není, alespoň jsem ho nenašel. Kde dělám chybu? Děkuji.

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, možnost zneplatnit účtenku se Vám nabídne až poté, co se připojíte na FÚ pomocí certifikátu. Testovací účtenky zneplatňovat nemusíte. Testovací účtenky se neposílají na FÚ a po přechodu do ostrého režimu se nepočítají do výsledného součtu (statistik).

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, ano. Účtenky ale vždy musíte poslat na FÚ co nejdříve. Vyjímka je, pokud máte dohodnutý zjednodušený režim.

 24. Jirina Urbanová

  Dobrý den , mám problém. Aktuální čas je ok na účtence taky , ale když to zkontrolují je tam o hodinu méně. Finanční úřad mě obviňuje ,že to mám já špatně nastavené. Děkuji za pomoc.

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, zkontrolujte,zda máte správně časovou zónu, správná je GMT+02:00, Středoevropský letní čas.

  2. Jirina Urbanová

   Prosím o pomoc ohledně časových údajů. EET používám na tabletu s androidem 5.1 . Nevím kde je chyba! Mám správný čas ,ale při vygenerování je tam špatný čas o hodinu méně. Děkuji za radu.

 25. Jirina Urbanová

  Děkuji moc za radu. Nastavila jsem tam středoevropský čas, na tabletu mi to ukazuje dobře , ale když nahlédnutí do účtenek v aplikaci je tam čas o hodinu víc a na vygenerování je správný. Nevím proč je to zase naopak . Nevím co s tím.

 26. Jirina Urbanová

  Možná jsem se vyjádřila špatně. Když nahlédnu do vystavených účtenek je čas ok , ale teď jak ji otevřu zda byla odeslána na FU je tam čas o hodinu víc. Na vygenerování je čas už v pořádku. Asi to budu muset vypnout aby se to nějak setkalo. Jsem asi trdlo . Díky moc za radu.

  1. Roman Autor příspěvku

   Můžete mi prosím do emailu poslat snímky obrazovky? Jinak to asi souvisí s tím špatným nastavením časové zóny. Pokud ji máte nyní správně, tak pro nové účtenky by to mělo být již v pořádku.

 27. Jirina Urbanová

  Dobrý den , tak už to všechno funguje. Všude je stejný čas. Uf tak už snad FU dá pokoj.

 28. Rene

  Dobry den. Prosim vas pri nastaveni hlavicky zadavam pouze nadpis a vsechny ostatni udaje (FIK atd.) me vyjedou sami? A jak prosim nastavim text napr.1osoba -1noc=500kc. Dekuji

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, ano. Text pro položku si můžete nastavit v menu nastavení „Seznam častých prodejních položek“. Viz https://eetplus.cz/2017/03/07/vice-dph-na-jedne-uctence . Nastavte si například položku M1 jako jednolůžkový pokoj za noc. Například tři noci v jednolůžkovém pokoji dáte do kalkukačky jako 3xM1. Nicméně tento text není na EET účtence potřeba. Finančnímu úřadu jde především o celkovou částku.

 29. Josef Pavlát

  Dobrý den,
  prosím Vás o pomoc.

  1. Nainstaloval jsem si do tabletu Vaší aplikaci EET+, aplikace funguje normálně.

  2. Přes USB kabel jsem připojil tablet s OS android k PC, na SD kartě v tabletu jsem si vytvořil adresář EET a do tohoto adresáře EET jsem nakopíroval z PC certifikát získaný z portálu daňové správy. Certifikát v tabletu mám, vidím ho tam, je to soubor s názvem XXXXXXXXX.p12.

  3. Spustil jsem program EET+ otevřel jsem „nastavení připojení na FÚ“, zvolil jsem „certifikát už mám“ a potom „hledat certifikát“. Program EET+ však certifikát v tabletu nenajde, přestože tam certifikát je.

  Co mám dělat ???

  Nikde jsem nenašel žádný návod jak dále postupovat, když program EET+ neumí najít certifikát.

  1. Josef Pavlát

   Problém je vyřešen. Vytvořil a stáhl jsem nový certifikát, tentokrát přímo z tabletu a už to chodí jak má. Díky.

 30. Ksenija

  Dobrý den! Chtěla jsem stáhnout aplikaci, ale Google Play píše, že aplikace není kompatibilní s mým telefonem. Mám Asus ZenFone Selfie (Asus Z00UD), Verze Android je 6.0.1
  Můžete pomoci?

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den,
   to je divné, verze Androidu je v pořádku, aplikace EET Plus by se měla normálně nainstalovat.
   Zkuste v telefonu:
   Nastavení->Aplikace->Záložka Vše, najděte aplikaci Obchod Google Play a poté tlačítko „Mazání dat“.

   další alternativou je stáhnutí EET Plus z jiného store, například odtud:
   http://slideme.org/application/eet

   Napište mi prosím, zda to pomohlo.

   1. Ksenija

    Dobrý den! Děkuji! Vyšlo to udělat. Jsem aktualizovala Android a pak se podařilo stáhnout. Děkuji vám za Vaše úsilí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *