EET POMOC SOS

Obáváte se, že nastavení EET Plus nezvládnete? Připadá vám to všechno moc složité navzdory zde popsaným návodům? Nechcete to řešit sami? Hledáte někoho, kdo vám pomůže s přihlášením do daňového portálu a s instalací aplikace EET Plus?

Pak jste tu správně. Najděte si v následující tabulce EET asistenta.

Seznam EET asistentů

Město Cena Kontakt
Praha 400Kč eetplus3@gmail.com
Praha 6 490Kč praha6@eetplus.cz
Trutnov a okolí, Jaroměř, Hradec Králové dle dohody r.p.plechac@gmail.com 725846965
Chrudim, Pardubice, Chrast u Chrudimi, Luže 390Kč 774 134 963 info@analogtransfer.cz
Pardubice, Litomyšl, Holice, V.Mýto 350Kč bazant@hodinovyajtak.eu
Plzeň 390Kč 734 691 271 rkcomp@c-box.cz www.rkcomp.net (Možnost i instalace na PC)
Červený Kostelec, Náchod 350Kč 608841921 / jancik@jancik.biz
Pacov (39501), Tábor, Pelhřimov 400Kč 776 818 357, nebo 776 015 255 / pomoceet@gmail.com
Nejdek (Karlovy Vary) 0 Kč 777343440 Výletní restaurace a penzion Kukačka
České Meziříčí 0 Kč 737290272 info@podstata-sro.cz www.podstata-sro.cz
Domažlice a okolí 190 Kč 775035640 eetfolmava1@gmail.com
Rožnov pod Radhoštěm 400 Kč 737 211 072 ludveek@gmail.com
Uherské Hradiště, Staré Město, Veselí nad Moravou, Strážnice, Bzenec, Zlín, Hodonín. 400 Kč mar.ketina@gmail.com

V ceně je kompletní zprovoznění aplikace EET Plus na vašem telefonu (včetně asistence s daňovým portálem a vystavení certifikátu).

EET asistenti pracují nezávisle na eetplus.cz.

POZOR: S sebou si přineste přihlašovací údaje do daňového portálu - tyto údaje vám poskytne finanční úřad. Dále si vezměte funkční mobilní telefon s operačním systémem Android (má většina prodávaných telefonů). Odejdete s nainstalovanou a funkční aplikaci EET Plus a budete moci ihned vystavovat účtenky.


Pokud máte technické zkušenosti a chcete ostatním pomoci, kontaktujte mě na emailu info@eetplus.cz. Doplním tabulku, aby ostatní věděli, kam se obrátit pro pomoc. Do emailu napište:

  • Město, nebo část města, kde můžete pomoc poskytnout
  • Kontakt (email nebo telefon).
  • Cenu, kterou si účtujete za zprovoznění EET Plus (pomoc s daňovým portálem, zkopírování certifikátu do mobilního telefonu a instalace aplikace EET Plus z Google Play).

Zanechte zprávuLong VU

5 roky ago

Dobrý den,
moc se mi líbí Váš SW EET plus.Chtěl bych ho pořídit pro mého tátu. On se zabývá prodejem textilu v malém městě. Měl byste prosím EETplus i pro IOS?

S pozdravem Long Vu
792302190

Roman

5 roky ago

Dobrý den, děkuji. Aplikace EET Plus je bohužel jen pro Android. Nicméně nový levný Android se dá pořídit kolem 1800 Kč.

Lubor

5 roky ago

A jde to nějak provozovat pod Windows7?
V nějakém emulátoru Androudu?
Lubor

Roman

5 roky ago

Teoreticky by to šlo, i když nevím zda pro Windows 7. Zkuste Bluestacks a dejte vědět, zda se Vám to podařilo. Windows nepoužívám, takže to nemůžu otestovat.

Petr

5 roky ago

Dobrý den, kolik stojí extra aplikace pro tisk účtenek?
Děkuji.

Roman

5 roky ago

Dobrý den, cena za aplikaci Tiskárna účtenek je 300 Kč na rok. Pro tisk účtenek nemusíte používat jen mojí aplikaci. Nicméně pokud ji zakoupíte, podpoříte další vývoj EET Plus.
Pokud máte WIFI tiskárnu, tisk funguje přímo z EET Plus bez dodatečných programů.

Petr

5 roky ago

Dobry den, mam dotaz zda by neslo u cislovani uctenek zadat poradove cislo od konkretniho cisla. Aplikaci jsem musel preinstalovat a jiz nenavazala na predchozi ciselnou radu. Nejsem si jist zda to nebude vadit na FU..... Dekuji za odpoved.

Roman

5 roky ago

Dobrý den, číselná řada je dána certifikátem. Pokud přeinstalujete aplikaci EET Plus a použijete stejný certifikát, tak by řada měla zůstat stejná. Pokud jste certifikát neměnil, pošlete mi prosím email, podívám se na to. Děkuji.

Petr Karban

5 roky ago

dobrý den,
hledám eet aplikaci co vytiskne na účtence FIK i ve tvaru čárového kódu pro další zpracování čtečkou. Zaplatím

Roman

5 roky ago

Dobrý den, zkuste export FIK přímo z daňového portálu. Portál to exportuje do CSV.

Rosťa

5 roky ago

Dobrý den nešlo by upravené verze SW na google dát jako aktualizaci, aby se nemuselo app odinstalovat a stáhnout a instalovat znovu.
Děkuji

Roman

5 roky ago

Dobrý den, to je divné, mělo by to jít normálně aktualizovat. Píše Vám to při aktualizaci nějako chybu? Napište mi prosím email.

Hanka Benešová

5 roky ago

Zdravim! Telefon s androidem 6,0 marschmalow....da se pouzit na vaši aplikaci? Diky

Roman

5 roky ago

Dobrý den, ano, bude to fungovat.

Martin

5 roky ago

Zdravím Vás. Mám velmi malý prodej...např. 2x za den, nicméně kombinuji zboží s 15 a 21% dph. Jak při ,, markování ,, jednotlivých položek rozlišovat sazby dph...to je pro odeslání na fú podstatná věc...

Roman

5 roky ago

Zdravím, pokud budete mít při prodeji dvě položky s 15 a 21% DPH, vystavte dvě EET účtenky. Každá účtenka bude mít jiné DPH.

Martin

5 roky ago

Díky, jak a kam tedy zadat jednotlivé sazby dph ? Neuvažujete o možnosti markovat naráz obě sazby ?

Roman

5 roky ago

Jakmile nastavíte certifikát FÚ, tak sazby DPH si budete moci zvolit před odesláním na FÚ.
Ano, uvažuji o tom, aby bylo více sazeb na jedné účtence.

Petty

5 roky ago

Dobrý den, mám stejný problém jako Martin, prodávám zboží se dvěma sazbami dph, ale dph se dám změnit pouze u prvotního instalování certifikátu, pak už ne a dá se vybrat pouze jedna možnost dph... Děkuji za odpověď.

Roman

5 roky ago

Dobrý den,
při instalaci certifikátu zvolíte nejčastější sazbu DPH, která se bude nabízet jako výchozí. Před každou platbou aplikace EET Plus umožňuje sazbu DPH změnit pro konkrétní účtenku. Jestli se Vám to tak nechová, je to chyba. Můžete mi poslat do mailu fotku obrazovky, kde je jen jedna možnost DPH? Děkuji.

Jenda

5 roky ago

Přimlouvám se za více sazeb na jedné účtence. Tenhle program je jinak ve své jednoduchosti a funkčnosti bezkonkurenční. Díky.

Roman

5 roky ago

Ano, přidám to tam brzy. Jen připomínám, že DPH musíte řešit, jen pokud jste plátce DPH. Pokud nejste, o DPH se starat nemusíte.

Gabi

5 roky ago

Dobry den,
jak to, ze EET+ je zdarma, kdyz vsichni kolem chteji za SW nejake penize?

Roman

5 roky ago

Dobrý den. EET+ je zdarma, protože chci podpořit malé živnostníky. Nechci, aby někdo kvůli EET zbytečně zkrachoval. A také doufám, že lidé moji práci ocení a pošlou mi dobrovolný příspěvek na další vývoj EET Plus.

Jan Salava

5 roky ago

Jsou i jiné alternativy zdarma: doporučuji třeba "profiÚčtenku" nebo "KASFIK free" (na rozdíl od placených verzí KASAFIK, které bych po svých zkušenostech nikomu nedoporučil), kde jsou již dořešeny ony možnosti více sazeb DPH a tisk loga, zato zase nemají onu kouzelnou variantu bez tisku na papír.

Helen

5 roky ago

Dobrý den, Vaše aplikace se mi líbí a uvažuji o jejim nainstalování. Bude mi prosím stačit tablet Vodafone LTE 4G? Pokud bude šlapat dobře, ráda přispěju na další vývoj. Díky

Roman

5 roky ago

Dobrý den, pokud se jedná o Smart tab speed 6, tak ano. Většina nových Android telefonů bude fungovat.

Milan

5 roky ago

Dobrý den. Jsem OSVČ jako instalatér. 100% zakázek probíhá u zákazníka, takže nemám provozovnu. Tuto volbu jsem na FS nenašel. Jak se při tomto postupuje? Děkuji za odpověď.

Roman

5 roky ago

Dobrý den, na daňovém portálu FÚ zvolte typ "Mobilní provozovna".

Pytlák Říha

5 roky ago

Dobrý den,
mám dotaz: dá se na účtenku vložit firemní logo?
Pokud ano tak jak 🙂 = jsem tu poprvé.
Díky.

Roman

5 roky ago

Dobrý den, zatím můžete na účtenku vložit jen textovou hlavičku. Možnost nastavení firemního loga můžu časem přidat.

Radek

5 roky ago

Dobrý večer.Při instalaci certifikátu mi neakceptuje heslo.Pokud otevřu certifikát samostatně,heslo je správné.Nevím,kde může být chyba. Radek

Roman

5 roky ago

Dobrý den, nahrajte certifikát do telefonu přes kabel. Certifikát neinstalujte. Poté spusttě aplikaci EET Plus, zvolte připojení na FÚ, vyberte certifikát a v kroku 3 zadejte heslo. Toto heslo musí být stejné, jako jste si heslo vybral při generování certifikátu na daňovém portálu FÚ.

Jan Janura

5 roky ago

Dobrý den, doporučená tiskárna Cashino PTP-II existuje ve 2 provedeních - kromě USB může být připojena přes Bluetooth (levnější varianta) nebo přes WiFi - dražší, ale měla by být spolehlivější. Kterou byste doporučil ?

Roman

5 roky ago

Dobrý den, WIFI tiskárna bude lepší,ale nemám s ní zkušenosti. Bluetooth verze CASHINO PTP II bude určitě fungovat, to mám otestované. Pro tuto tiskárnu je nutné si doinstalovat tento ovladač: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.eetplus.print

Jarek

5 roky ago

Dobrý den. Pro malou prodejnu, jen pár dokladů za den, hledám tiskárnu která by komunikovala s vaší bezplatnou verzí, kterou jsem si nainstaloval na tablet
Samsung GT-P3110 kde je ale Android verze 4.1.2 i po aktualizaci. Poraďte prosím nějakou levnou a jednoduchou tiskárnu, která by s touto verzí komunikovala.
Děkuji

Děkuji

Jaroslav Ulwer

Brno

tel.777 764 110

e-mail.info@ulwer.cz

Roman

5 roky ago

Dobrý den, pro starší Android musíte mít bluetooth tiskárnu, doporučuji CASHINO PTP-II Bluetooth. Pro bluetooth tiskárnu doporučuji nainstalovat ovladač tiskárny: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.eetplus.print

Roman Novotný

5 roky ago

Dobrý den, předem děkuji za skvělou aplikaci, tak skvělá práce je v dnešní době výjimečná, Vy patříte mezi tyto výjimky:)

Můj dotaz je - plánujete přidat do aplikace také fiskalizační tlačítko (tedy tržbu neodesílat na portál FÚ).

Ptám se proto, jelikož můj obchůdek spadá do druhé a i čtvrté vlny a tato funkce by hodně pomohla a určitě nejen mně.

Děkuji za odpověď

Roman

5 roky ago

Dobrý den, děkuji moc. Toto tlačítko se mi přidávat nechce, protože hrozí, že by někdo omylem neevidoval EET. To by se nemuselo líbít FÚ. Každpopádně Vám nic nebrání dobrovolně evidovat v EET i čtvrtou vlnu, budete to mít jednodušší, než přemýšlet, kam kterou platbu evidovat a případně řešit možné chyby.

Martin

5 roky ago

Zdravím. Vše jsem instaloval podle návodu...super. Jsem tedy před prvním odesláním, ale jak mám při markování rozlišit 15 a 21%...díky

Martin

5 roky ago

...omlouvám se, už to vidím, nabídka dph se zobrazí až po kiku na vystavit účtenku. Nicméně, jak poznám z účtenky ( ve vystavených účtenkách ) jaká je zde zaúčtována sazba ?

Roman

5 roky ago

Dobrý den,typ sazby DPH najdete v seznamu účtenek (záložka Vystavené účtenky) na pravé straně každé účtenky.

Tomáš

5 roky ago

Dobrý den, děkuji za Vaše stránky i aplikaci. Jsem OSVČ na vedlejší činnost a prodávám na různých akcích. Uvádíte, že jeden certifikát nelze používat současně na více zařízeních. Lze používat jeden certifikát na více zařízení nezávisle na sobě? Tzn. jeden den užiji třeba mobil a druhý den zase tablet se stejným certifikátem, nebudou tedy užity současně ve stejný čas, ale s časový odstupěm. Děkuji za odpověď Tomáš

Roman

5 roky ago

Dobrý den, pro každé zařízení (mobil, tablet) si vystavte na daňovém portálu jiný certifikát. To je nejjednodušší a můžete mít platby i současně.

Pavel Pokorný

5 roky ago

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli půjde na účtenku nastavit za co je.
Děkuji.

Roman

5 roky ago

Dobrý den, teď to nejde, z pohledu EET to potřeba není. Nicméně chystám to do budoucí verze, pak by už totiž šel rovnou generovat zjednodušený daňový doklad.

Marek

5 roky ago

Dobrý den. EET+ mi fungovalo hned po instalaci, staženo do mobilu, jelikož na cca 3 prodeje za den to stačí. Bohužel, teď se mi rozbil mobil...a do začátku března je pár dní. Co teď, když pořídím nový mobil... Díky

Roman

5 roky ago

Dobrý den, to není problém, nainstalujte aplikaci EET Plus a nahrejte certifikát do nového mobilu. Starý telefon pokud by se opravil už pro EET nepoužívejte. Další informace jsou zde: https://eetplus.cz/2016/12/11/co-delat-v-pripade-problemu-s-eet/

potapeni

5 roky ago

Zdravim,,
Peru se s instalaci eetplus do tabletu (v telefonu se mi to podarilo bez problemu) vygeneroval jsem novy certifikat, dal stahnout ale v kroku 2 mi to certifikat nenajde. Dik za radu

Karel Vit

5 roky ago

Certifikat musite stahovat z prohližeče ve kterém jste si ho vygeneroval jinak to stáhne nesmysl a je to dole na daňovém portálu napsané při stahovaní certifikátu!!! Že certifikat s příponou .p12 byl vygenerovaný v jiném prohlížeči . Dost častá chyba . vygenerovný certifikat si jen přeposílejte . Já to řeším emailem sám sobě poslat v zařízení si email otevřít a stáhnout přílohu. Hlavně koukat příloha musí mít koncovku .p12 !!!

Michal

5 roky ago

Dobrý den skvělá práce 🙂 Měl bych otázku zda by šlo na účtenku zadávat číslo objednávky abych jí pak mohl párovat s vystaveným daňovým dokladem. Zákazníci si občas chodí

Roman

5 roky ago

Dobrý den, díky. Zkusím se nad tím zamyslet.

Michal

5 roky ago

Ono by se to nemuselo jmenovat číslo objednávky stačilo by něco jako tlačítko nebo políčko pro zadaní poznámky tak, aby mohli živnostníci případně zadávat nějaké informace na účtenku 🙂

Roman Vithous

5 roky ago

V nouzi nejvyšší lze najaké informace nacpat do hlavičky :-). Ale je to trochu "přes ruku"....

Roman

5 roky ago

Tak něco by vymyslet šlo. Napište to do fóra sem: http://forum.eetplus.cz/viewforum.php?f=4

Ondrejka Blazkova

5 roky ago

Dobrý den, nainstalovala jsem si Vás SW a nyní bych ráda využila i tisk účtenek. Tiskárnu jsem si ale pořídila před instalací SW. Jedná se o mobilni tiskarnu s bluetooth. Nemám problém se zaplacením poplatků, ale bude mi tiskárna fungovat, když je jiná než uvádíte? Myslím, že jsem u instalace neuvadela ani svůj e-mail. Můžu se někde podívat jak mě evidujeme? Používám tablet. Děkuji za odpověď. Blazkova

Roman

5 roky ago

Dobrý den, nejlepší bude, když tisk na vaší tiskárně vyzkoušíte. Dejte mi pak vědět, jakou tiskárnu máte a zda vše funguje.

Petr

5 roky ago

Dobrý den, nelze vyzvednout účtenka odeslaná na email co s tím? Děkuji Ullmann

Roman

5 roky ago

Dobrý den, napište mi email a popište mi přesně co nefunguje. Napište mi kód účtenky. Děkuji.

MMzone

5 roky ago

Dobrý den,
Kam Vám mohu přispět popř. zaplatí doplnění loga do uctenky děkuji MMzone

Roman

5 roky ago

Dobrý den, děkuji za případný příspěvek na EET Plus, více informací jak přispět je zde: https://eetplus.cz/podpora-eet-plus/. Logo do účtenky bych časem chtěl umožnit přidat. Případné návrhy na vylepšení EET Plus můžete psát zde: http://forum.eetplus.cz/viewforum.php?f=4

Ivo Němeček

5 roky ago

Dobrý den , prosím o radu, stáhnul jsem si aplikaci EET Plus, na portálu FU vygeneroval certifikát, úspěšně nastavil aplikaci, proběhla závěrečná hláška "teď už je to naostro". Ovšem při vystavení účtenky se objeví hlášení, že aplikace přestala fungovat. Mám telefon Lenovo , Android 4.4 Nevíte, kde by mohl být problém? Děkuji.

Roman

5 roky ago

Zkuste si prosím za chvíli aktualizovat aplikaci z Google Play. Je tam již oprava. Omlouvám se, chyba byla v nové verzi.

Ivo Němeček

5 roky ago

Už je vše ok, moc děkuji a určitě přispěji na další vývoj této velmi dobré apky.

Roman

5 roky ago

Děkuji

Kateřina Bujárková

5 roky ago

Dobrý den. Vaši aplikaci jsem začala používat včera, vše se zdálo být ok, dnes ráno jsem bohužel zjistila, že se žádná z tržeb ve skutečnosti nedostala na "AŽ na správu financí". Co s tím? Moc děkuji za rychlou odpověď . (údajně je možné, že jsem "jela" tzv. ve zkušeb. modu, ne v ostrém?, po odeslání se mi vždy objevila zpráva, ze je vše v pořádku na FÚ....

Roman

5 roky ago

Na daňovém portálu se tržba zobrazuje až se zpožděním. Můžete ale účtenku zkontrolovat na této adrese http://adisspr.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_pub/eet/uct/overeni.faces

Jana

5 roky ago

Dobry den,

Uctenky jsem zkousela zadavat na adrese v predchozi odpovedi a pise mi to, ze uctenku nelze najit. Zkousela jsem i starsiho data. Co ted?

Roman

5 roky ago

Dobrý den,
pravděpodobně jste účtenku nezadala do formuláře správně. Pošlete mi emailem kód účtenky a podívám se na to.

Sid

5 roky ago

Dobry den, mam nainstalovanou verzi 2.24. Jak provest update, aby se nemusely znovu nastavovat vsechny udaje? Na playstore me to nabidne pouze "deinstalovat", a nevim jaka je tam verze k dispozici...

Roman Vithous

5 roky ago

Pokud máte instalovánu verzi 2.24, tak máte poslední aktuální :-). Až bude nová, v play store to uvidíte.

MUDr. Jiří Novotný

5 roky ago

Dobrý den, zkpuším EET+ v testovacím režimu. Nedaří se mi stornovat účtenku pomocí příkazu Zneplatnit. Tento příkaz v Menu není, alespoň jsem ho nenašel. Kde dělám chybu? Děkuji.

Roman

5 roky ago

Dobrý den, možnost zneplatnit účtenku se Vám nabídne až poté, co se připojíte na FÚ pomocí certifikátu. Testovací účtenky zneplatňovat nemusíte. Testovací účtenky se neposílají na FÚ a po přechodu do ostrého režimu se nepočítají do výsledného součtu (statistik).

MUDr. Jiří Novotný

5 roky ago

Děkuji. Ještě dotaz: Dají se deata z EET+ nějakým způsobem zálohovat?

Roman

5 roky ago

Zatím to aplikace EET Plus neumí. Pokud Vám jde o účtenky, tak veškeré vydané účtenky můžete stáhnout přímo z daňového portálu FÚ.
Viz Kontrola výkazu EET.

Petr

5 roky ago

Dobrý den, umí EET plus pracovat i v off line režimu?

Roman

5 roky ago

Dobrý den, ano. Účtenky ale vždy musíte poslat na FÚ co nejdříve. Vyjímka je, pokud máte dohodnutý zjednodušený režim.

Jirina Urbanová

5 roky ago

Dobrý den , mám problém. Aktuální čas je ok na účtence taky , ale když to zkontrolují je tam o hodinu méně. Finanční úřad mě obviňuje ,že to mám já špatně nastavené. Děkuji za pomoc.

Roman

5 roky ago

Dobrý den, zkontrolujte,zda máte správně časovou zónu, správná je GMT+02:00, Středoevropský letní čas.

Jirina Urbanová

5 roky ago

Prosím o pomoc ohledně časových údajů. EET používám na tabletu s androidem 5.1 . Nevím kde je chyba! Mám správný čas ,ale při vygenerování je tam špatný čas o hodinu méně. Děkuji za radu.

Jirina Urbanová

5 roky ago

Děkuji moc za radu. Nastavila jsem tam středoevropský čas, na tabletu mi to ukazuje dobře , ale když nahlédnutí do účtenek v aplikaci je tam čas o hodinu víc a na vygenerování je správný. Nevím proč je to zase naopak . Nevím co s tím.

Jirina Urbanová

5 roky ago

Možná jsem se vyjádřila špatně. Když nahlédnu do vystavených účtenek je čas ok , ale teď jak ji otevřu zda byla odeslána na FU je tam čas o hodinu víc. Na vygenerování je čas už v pořádku. Asi to budu muset vypnout aby se to nějak setkalo. Jsem asi trdlo . Díky moc za radu.

Roman

5 roky ago

Můžete mi prosím do emailu poslat snímky obrazovky? Jinak to asi souvisí s tím špatným nastavením časové zóny. Pokud ji máte nyní správně, tak pro nové účtenky by to mělo být již v pořádku.

Jirina Urbanová

5 roky ago

Dobrý den , tak už to všechno funguje. Všude je stejný čas. Uf tak už snad FU dá pokoj.

Rene

5 roky ago

Dobry den. Prosim vas pri nastaveni hlavicky zadavam pouze nadpis a vsechny ostatni udaje (FIK atd.) me vyjedou sami? A jak prosim nastavim text napr.1osoba -1noc=500kc. Dekuji

Roman

5 roky ago

Dobrý den, ano. Text pro položku si můžete nastavit v menu nastavení "Seznam častých prodejních položek". Viz https://eetplus.cz/2017/03/07/vice-dph-na-jedne-uctence . Nastavte si například položku M1 jako jednolůžkový pokoj za noc. Například tři noci v jednolůžkovém pokoji dáte do kalkukačky jako 3xM1. Nicméně tento text není na EET účtence potřeba. Finančnímu úřadu jde především o celkovou částku.

Josef Pavlát

4 roky ago

Dobrý den,
prosím Vás o pomoc.

1. Nainstaloval jsem si do tabletu Vaší aplikaci EET+, aplikace funguje normálně.

2. Přes USB kabel jsem připojil tablet s OS android k PC, na SD kartě v tabletu jsem si vytvořil adresář EET a do tohoto adresáře EET jsem nakopíroval z PC certifikát získaný z portálu daňové správy. Certifikát v tabletu mám, vidím ho tam, je to soubor s názvem XXXXXXXXX.p12.

3. Spustil jsem program EET+ otevřel jsem "nastavení připojení na FÚ", zvolil jsem "certifikát už mám" a potom "hledat certifikát". Program EET+ však certifikát v tabletu nenajde, přestože tam certifikát je.

Co mám dělat ???

Nikde jsem nenašel žádný návod jak dále postupovat, když program EET+ neumí najít certifikát.

Josef Pavlát

4 roky ago

Problém je vyřešen. Vytvořil a stáhl jsem nový certifikát, tentokrát přímo z tabletu a už to chodí jak má. Díky.

Ksenija

4 roky ago

Dobrý den! Chtěla jsem stáhnout aplikaci, ale Google Play píše, že aplikace není kompatibilní s mým telefonem. Mám Asus ZenFone Selfie (Asus Z00UD), Verze Android je 6.0.1
Můžete pomoci?

Roman

4 roky ago

Dobrý den,
to je divné, verze Androidu je v pořádku, aplikace EET Plus by se měla normálně nainstalovat.
Zkuste v telefonu:
Nastavení->Aplikace->Záložka Vše, najděte aplikaci Obchod Google Play a poté tlačítko "Mazání dat".

další alternativou je stáhnutí EET Plus z jiného store, například odtud:
http://slideme.org/application/eet

Napište mi prosím, zda to pomohlo.

Ksenija

4 roky ago

Dobrý den! Děkuji! Vyšlo to udělat. Jsem aktualizovala Android a pak se podařilo stáhnout. Děkuji vám za Vaše úsilí!

Eva

4 roky ago

Dobrý den, pokud bych chtěla EET plus do mobilu/tabletu na jednorázovou akci Ev. Max sezonni a mám již eet pokladnu s certifikátem na provozovně, musím si žádat o další certifikát nebo mi stačí tento jeden? Dekuji

Roman

4 roky ago

Dobrý den, zažádejte si o nový certifikát.

Otakar Šmucr

4 roky ago

Dobrý den

Prosím o radu jak instalovat EET+ do nového mobilu při výměně za starý kde již mám instalovanou aplikaci EET+

Díky za radu

Roman

4 roky ago

Dobrý den, postupujte stejně, jako při první instalaci EET+. Na daňovém portálu si nechte vygenerovat nový certifikát a ten použijte. Poté budete moci používat nový a starý telefon současně. Pokud starý telefon pro EET využívat nechcete, aplikaci EET+ odinstalujte a doporučuji na daňovém portálu zneplatnit starý certifikát.
V novém telefonu nebudou staré účtenky. Pokud je tam chcete mít, dejte v menu aplikace "Nastavení" a poté "Stažení účtenek".

Dobrocani

4 roky ago

Dobry den prosim o radu dostal jsem emal od mfcr upozorneni na vymenu SSL certifikatu. Achci ze zeptat jestli nam to bude mozne se prihlasi do systemu po 10.9.2018 dekuji belo

Roman

4 roky ago

Dobrý den,
vše by mělo fungovat bez problémů dál, není třeba provádět žádné akce.

Zlata Kubíčková

3 roky ago

Dobrý den, dá se Vaše aplikace v mobilu používat jen na vystavování účtenek? Pracuji příležitostně v kosmetickém salonu zatím bez povinnosti EET. Dekuji. Kubíčková

Roman

3 roky ago

Dobrý den,
aktuálně to není možné. Nicméně připravuji aplikaci pro vystavování účtenek i bez EET. K dispozici bude asi za dva měsíce.
Nicméně můžete vystavovat EET účtenky, i když nemáte povinnost. Má to výhodu, že si to v klidu v předstihu vyzkoušíte a nemusíte se bát kontroly z FÚ.

Iveta Vernerová

3 roky ago

Dobrý den,je nějaký asistent,který by mi pomohl s instalací i na Moravě?Děkuji za info Iveta Vernerová.

Antonín

3 roky ago

Dobrý den. Po novém roce budu přebírat Bowling s barem. Chci se jen zeptat jak je to s připojením tiskárny. Mám Birch BM-C02. A budu k tomu používat Sum UP terminál.
Jen jestli tyto zařízení budou spolu spolupracovat. Vše budu řídit přes tablet zn. Asus android nejnovější. Děkuji za odpověď. PROCHÁZKA

Roman

3 roky ago

Dobrý den, tuto tiskárnu nemám vyzkoušenou, ale měla by fungovat. Tablet se s tiskárnou spojí bezdrátově přes Bluetooth.

Chroust

3 roky ago

Převedení eet z matky na dceru

Váňová Jitka

3 roky ago

Dobrý den, umí plná verze EET plus spočítat i kolik máme vrátit Kč? Jiné pokladny ukazují částku na vrácení. Děkuji za odpověď.

Roman

3 roky ago

Dobrý den,
plná verze se chová stejně jako verze zdarma. Je to jen jednoduchá kalkulačka, kde výslednou částku můžete evidovat do EET. Případné vrácení je možné si spočítat na kalkulačce zvlášť. EET Plus neeviduje přijaté peníze, nejedná se o "velkou" pokladnu.

Marian

2 roky ago

Dobrý den,
jsem živnostník, plátce DPH a pracuji hlavně v oboru elektro. Takže zanedlouho budu nucen používat také eetplus jelikož občas přijímám i hotovostní platby od soukromých osob, ale i od firem - plátců DPH. No a u této skupiny musím dle zákona většinou fakturovat s přenesenou daňovou povinností, tzn. fakturuji částku bez daně a do políčka DPH píšu 21% s částkou 0,- Kč. Když jsem si zkušebně prohlížel v telefonu tuto aplikaci narazil jsem na položku "sazby DPH", ale nevím, kterou v tomto případě tam mám dát. Můžete mi poradit ?
Díky Marian

Roman

2 roky ago

Dobrý den,
v EET Plus zvolte 0% DPH. To je v datové větě pro FÚ jako zakl_nepodl_dph, což je přesně tento případ. Fakturu vystavte stejně, jak děláte doposud.

Martin Křestan

2 roky ago

Dobrý den, zajímá mně jak vypadá administrace eet v klidu. Děkuji Křestan

Roman

2 roky ago

Dobrý den, co myslíte tou administrací?

Martin Křestan

2 roky ago

Jak vypadá prostředí a kde se tam dá přihlásit. Používáme o2 kasu a na stránkách o2 je kancelář, kde si v pohodli domova najdu účtenky a ty vytisknu pro účetní, popřípadě stornuji atd.

Roman

2 roky ago

Dobrý den,
nejlépe bude, pokud si aplikaci EETPlus stáhnete do mobilu a vyzkoušíte. Funguje to na vyzkoušení i bez přihlášení na EET.
Placená verze vypadá stejně, jako ta zdarma. Ve verzi zdarma jsou některé věci omezené (tisk, exporty).

Storno se dělá tak, že vystavíte novou účtenku se zápornou částkou. Je na to také položka v menu - "Zneplatnit".
V aplikaci je seznam všech vystavených účtenek, které si můžete znovu zobrazit, vytisknout, nasdílet.
Lze jednoduše exportovat účtenky do Exelu pro účetní, více info zde:
https://eetplus.cz/2018/08/12/mesicni-prehledy-trzeb/

Wolfova Iveta

2 roky ago

Dobrý den jde Vaše aplikace i na iPhone který má IOS a ne android ?

Roman

2 roky ago

Dobrý den,
bohužel ne. Doporučuji zakoupit levný Android telefon za 1200 Kč. Není třeba kupovat SIM, pro internet lze použít hotspot z iPhone, nebo WIFI.

Zdeňka

2 roky ago

Dobrý den, ještě nemám registrací na FÚ, stáhla jsem si aplikaci eetplus na zkoušku, kde se nastaví, že nejsem plátce DPH?

Roman

2 roky ago

Dobrý den,
to se nastaví, až budete do EET Plus dávat certifikát z FÚ. Aplikace se sama zeptá na všechny potřebné údaje a jeden z nich je, zda jste plátcem DPH.

Ivana Šebelova, nail studio

2 roky ago

Dobrý den,líbí se mi Vaše aplikace. Pokud bych se pro ni rozhodla bylo by možné domluvi se s Vami na instalaci kterou by provedl Váš technik? Byli bychom dvě a sídlo máme v Blansku.

Robert

2 roky ago

Mohu pomoci v okolí Trutnova (Janské lázně, Pec pod Sněžkou, Vrchlabí, Špindlerův mlýn, Hostinné, ..) popř. Jaroměř, Hradec králové.
Kontakt: r.p.plechac@gmail.com
Tel.: 725846965

Rudolf Lavička

2 roky ago

Dobrý den, chci se zeptat zda máte nějakého asistenta v okolí Prostějova

Dagmar Tellerová

2 roky ago

Nějaký asistent pro Brno prosím?? Děkuji

David Jurina

2 roky ago

Bude vase eet aplikace spolupracovat s touto tiskarnou? Cashino PTP-II DUAL BT

Roman

2 roky ago

Dobrý den, ano, EET Plus bude fungovat s Cashino PTP-II DUAL BT.

Petra Slováková

2 roky ago

Dobrý den, je možný nějaký asistent v Ostravě.
Děkuji Slovaváková

Nejnovější příspěvky

EET-Plus-logo-3-w-400px

Kontaktní informace

Ing. Roman Bouchner

eetplus s.r.o.
Bratranců Veverkových 587
Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
IČ: 06675301, DIČ: CZ06675301

DUNS: 49-599-9210

Technická podpora
email: tp@eetplus.cz

EET Plus jednoduše zdarma © 2020. All Rights Reserved.   Design: Ing. Pavel Křivka