Dubnové novinky v EET Plus

Vylepšený přehled účtenek

V dubnové verzi aplikace EET Plus 3.8 jsem vylepšil vytváření přehledu vydaných účtenek a faktur. V menu aplikace přibyla nová položka „Export do Excelu“. Po stisku tlačítka se vygeneruje kompletní přehled všech Vašich účtenek a pošle se na emailou adresu. Případně se podívejte na podrobnější návod: měsíční přehled tržeb.

Oproti dřívějšímu CSV přehledu se nyní generuje plnohodnotný XLS soubor, ve kterém jsou připraveny prvky pro filtrování účtenek. Můžete snadno omezit výběr na danou pobočku, pokladnu, měsíc, text položky atd. Lze snadno definovat řazení. Pokud i to nestačí, Excel vás nijak neomezuje, jak účtenky dále zpracovat. Další rozdíl oproti původnímu CSV souboru je ten, že v přehledu jsou všechny účtenky ze všech pokladen pro Vaše DIČ.

Pokud nemáte Excel, stáhněte si zdarma Libre Office.

Tato služba je dostupná pro podporovatele EET Plus.

Zabezpečení nastavení aplikace

Pokud nechcete, aby obsluha aplikace ať už omylem nebo úmyslně měnila nastavení EET, DPH, nebo přehledů, můžete toto nastavení zamknout heslem. Po zamčení není možné bez znalosti hesla měnit nastavení aplikace a také není možné si zobrazovat reporty účtenek.

Další změny

Odstranil jsem možnost nastavit PIN pro evidenci platby. Nicméně pokud to někdo používá, bude to fungovat dále. Odstranil jsem možnost nastavení reportu CSV. Bylo by to matoucí pro ty, kdo používají nový export do Excelu.

Zanechte zprávuNejnovější příspěvky

EET-Plus-logo-3-w-400px

Kontaktní informace

Roman Bouchner

eetplus s.r.o.
Bratranců Veverkových 587
Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
IČ: 06675301, DIČ: CZ06675301

Technická podpora
email: tp@eetplus.cz

EET Plus jednoduše zdarma © 2019. All Rights Reserved.   Design: Ing. Pavel Křivka