Vylepšený tisk pro bluetooth tiskárny

V nová verze EET Plus 3.18 má tiskový ovladač bluetooth tiskáren zabudovaný v sobě. Není tedy třeba instalovat žádný tiskový ovladač. Pro tisk doporučuji bluetooth tiskárnu CASHINO PTP-II.

 

Zanechte zprávuBelo Dobrocani

4 měsíci ago

Dobry den chtel.bych se informovat jalkou tiskarnu pouzit pro tel Huawej P8 lite .
Ptam se proto ze jsem si zakoupil platebni terminal sumup a neumi stim.pracovac . Jsem podporovatel ,a musim si ukladat uctenky po vytisknuti 1dam zakaznikovy a musim I ja mit kopii.

Roman

4 měsíci ago

Dobrý den, doporučuji bluetooth tiskárnu Cashino PTP-II. EET Plus Vám pro zákazníka vytiskne EET účtenku a také účtenku z platebního terminálu SumUp. Informaci o svých tržbách naleznete v exportním Excelu, takže není nutné ukládat kopie účtenek pro sebe. Pokud ale chcete, můžete si kopie pro sebe vytisknout.

Belo Dobrocani

4 měsíci ago

Dobry den umi eet plus nastavit cilovani uctenek.aby novy rok zacal od 0001 dekuji

Roman

4 měsíci ago

Dobrý den, to aplikace neumožňuje – je to kvůli jednoduchosti, aby někdo omylem neměl duplicitní číslování. Pokud ale v aplikaci EET Plus použijete nový certifikát z FÚ, změní se vám prefix účtenek – ty první čtyři znaky. S tím se změní i prefix číslování účtenek a účtenky se začnou číslovat od jedničky. Díky jinému prefixu nehrozí duplicita číslování.

Kristýna

1 dnem ago

Dobrý den, mám nyní jiný eet software zdarma a pořídila jsem si Sum up a zvažuji, že přejdu k Vám, protože jste s tímto systémem provázání, což je senzační! Chápu dobře, že na bluetooth tiskárně (Cashino) vytisknu jak účtenku eet, tak potvrzení o platbě kartou? Vím, že se potvrzení dá poslat i elektronicky, ale kdyby to někdo chtěl vytisknout…?
Velice děkuji za odpověď.

Roman

1 dnem ago

Ano, je to tak. Na bluetooth tiskárně Cashino vytisknete jak EET účtenku, tak i potvrzení o platbě kartou.

Nejnovější příspěvky

EET-Plus-logo-3-w-400px

Kontaktní informace

Roman Bouchner

eetplus s.r.o.
Bratranců Veverkových 587
Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
IČ: 06675301, DIČ: CZ06675301

Technická podpora
email: tp@eetplus.cz

EET Plus jednoduše zdarma © 2019. All Rights Reserved.   Design: Ing. Pavel Křivka