EET Plus Business je rozšíření mobilní pokladní aplikace EET Plus. Evidujte EET na mobilních telefonech zaměstnanců a získejte centrální správu všech pokladen na jednom místě.

Jak to funguje?

Pro zaměstnance

Nainstalujte pokladnu EET Plus do svého mobilu. Pošlete svému správci propojovací kód.

Pro správce firmy

Vytvořte si účet na stránkách EET Plus Business. Postupně přidávejte mobilní telefony zaměstnanců. Pro přidání mobilního telefonu budete potřebovat propojovací kód. Firemní EET zprovozníte do 10 minut.

Kolik to stojí?

Cena je 150 Kč za jeden EET telefon měsíčně, do 1.8.2020 je to zdarma.

Co kromě EET získám?

Získáte přehlednou evidenci příjmů zaměstnanců. Příjem může být hotovostní, nebo i kartou (EET Plus má integraci na platební terminál SumUp a MyPos). Možnost integrace na firemní informační systém, například účetnictví.

Podrobnější návod

Pro zaměstnance: Stáhněte si aplikaci EET Plus do svého mobilního telefonu. Aplikaci je EET Plus možné stáhnout zdarma přímo z obchodu Google Play. Zvolte menu (tři tečky nahoře napravo), Nastavení a vyberte úplně dole "EET Plus Bussiness". Pošlete svému správci zelený propojovací kód.

Pro správce firmy: Vytvořte si účet na stránkách EET Plus Business a vyplňte požadované údaje - IČ, jméno firmy, email, DPH atd.
Vložte alespoň jeden certifikát z daňového portálu. Pro každé nové mobilní zařízení vyberte v menu "Mobilní telefony" a stiskněte "Nový EET telefon".
Zadejte propojovací kód, který poslal zaměstnanec. Po vyplnění údajů se veškeré nastavení automaticky přenese do telefonu zaměstnance a EET je připravené k použití. Zaměstnanec pak nemůže měnit nastavení EET Plus, to může jen správce firmy.

Jak EET pro zaměstnance deaktivovat?
Vyberte v menu "Mobilní telefony". Najděte telefon k deaktivaci a stiskněte "Upravit". Zrušte zaškrtnutí "Aktivní zařízení". Aplikace EET Plus se pak automaticky vzdáleně deaktivuje a smaže se certifikát v mobilním telefonu.

Cena

Platí se pouze za aktivní EET pokladny měsíčně. Cena je 150 Kč za jedno zařízení za jeden měsíc. Pokud pokladnu nepoužíváte, nic neplatíte. Účet v EET Plus a přístup na API je zdarma. Do 1.8.2020 je vše zdarma.

Jak napojím svůj informační systém na EET Plus Business?

Použijte API. V případě dotazů pište.

Máte další dotazy?

Pište na tp@eetplus.cz

EET-Plus-logo-3-w-400px

Kontaktní informace

Ing. Roman Bouchner

eetplus s.r.o.
Bratranců Veverkových 587
Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
IČ: 06675301, DIČ: CZ06675301

DUNS: 49-599-9210

Technická podpora
email: tp@eetplus.cz

EET Plus jednoduše zdarma © 2020. All Rights Reserved.   Design: Ing. Pavel Křivka