Platba kartou s EET Plus jednoduše

S radostí vám oznamujeme, že v nejnovější verzi EET Plus je možné provádět platby kartou přímo z aplikace. Stačí si koupit čtečku karet a aktualizovat aplikaci EET Plus.

SumUp-1d-

Jak to funguje?

Jednoduše – vystavíte EET účtenku jako doposud. Pokud zákazník bude chtít platit kartou, tak stisknete tlačítko "PLATBA KARTOU" na EET účtence. Aplikace EET Plus se spojí s platebním terminálem SumUp a zákazník přiloží k platebnímu terminálu svoji kartu. Potvrzení platby můžete vytisknout na vaší tiskárně, nebo je potvrzení k dispozici standardně na https://www.uctenka.xyz.

Co je k tomu potřeba?

  1. Zakoupit platební terminál SumUp Air. Aktuální cena je 999 Kč (při použití tohoto odkazu 470Kč). Platební terminál je malá krabička, která se umí napojit na váš telefon, nebo tablet pomocí Bluetooth.
  2. Nainstalovat aplikaci SumUp a vytvořit si účet.
  3. Jakmile SumUp funguje, můžete jej propojit s EET Plus pomocí: Menu->Nastavení->SumUp terminál. Při propojení budete požádání o jméno a heslo k Vašemu SumUp účtu.

 

Platební terminál SumUp Air vypadá takto:

SumUp-karta-2d

Poznámka: Zákon nepředepisuje evidovat v EET platby kartou. Nicméně je jednodušší evidovat přes EET Plus všechny platby. Nejen, že je to jednodušší při evidenci, ale také máte všechny platby v jednoduchém přehledu pro účetní.

Nejnovější příspěvky