Další rozšíření EET Plus

Aplikace EET Plus vznikla v listopadu 2016 a od té doby byla značně rozšířená. Přibyla možnost tisku, možnost více DPH na jedné účtence, seznam častých prodejních položek, DIČ pověřujícího, prodej použitého zboží, ochrana PINem, export tržeb do Excelu, atd. I když došlo k velkým změnám uvnitř aplikace, EET Plus je stále jednoduchá na ovládání, přesně tak, jak byla i na začátku. Toto bych chtěl dodržet i do budoucna.

Mám další nápady na rozšíření aplikace. Můžete pomoci a hlasovat, co by bylo v EET Plus pro Vás nejdůležitější. Můžete případně také popsat podrobněji Váš požadavek přímo do fóra EET Plus.

Budu rád, pokud mi přispějete na další vývoj aplikace EET Plus.

[yop_poll id="3"]

 

Zanechte zprávuFrancesca

5 roky ago

Nevím proč ale zákazník nenajde na internetu účtenku pod daným kódem

Roman

5 roky ago

Napište mi email s kódem účtenky, podívám se na to.

Petra

5 roky ago

Dobry den,prosim o pomoc.nejde mi zprovoznit na druhem tel.Eet... nejde se mi prihlasit pod stejnymi kody jako do prvniho zarizeni...jsem z toho uz zoufala.mam od vas aplikaci v telefonu a kdyz mam prodavacku v obchode,tak ji musim nechat myj tel...proto jsem koupila druhy tel.abych to predelala jen do toho noveho ktery bude v obchode a nejde mi to.prosim o jakoukoli radu.predem moc dekuji

Petra

5 roky ago

prvni "kody a hesla"jsem dostala na f.u ...potom se to v tom nastaveni predelalo na nazev uzivatele a mela jsem dat sve(nove heslo) ...a I presto mi to prihlasit nejde:(((

Roman

5 roky ago

Dobrý den, je možné, že jste si po prvním přihlášení na daňový portál změnila heslo a teď tam dáváte při přihlášení na daňový portál špatné heslo. Zkuste požádat o nové heslo.

Rybackova

4 roky ago

Prosím, nutně poťrebuji, aby se mi nezobrazoval na úctu nápis zkušební, dávno jsme zaplatili. Zdenek Rybáček, DIČ 6403010603

Šárka

5 roky ago

Dobrý den, mám dotaz, prodáváme zboží použité,s paragrafem 90,v otázkách a odpovědích píšete, že při přihlášení na FU v pátém kroku máme tento paragraf zadat,to jsme ale dříve nevěděli,jak to nyní napravime? Už nás volají na FU... Děkuji za odpověď, Černochová Šárka

Roman

5 roky ago

Dobrý den, v menu (tři tečky nahoře napravo) zvolte "Nastavení připojení na FÚ" a projděte znovu celé nastavení. Zde si můžete vybrat možnost prodeje použitého zboží. Brzo chystám nastavení EET+ předělat tak, aby to bylo jednodušší.

Josef Pavlát

4 roky ago

Prosím o radu. Na SD kartu tabletu jsem do adresáře EET zkopíroval certifikát (soubor s příponou p12), je tam vidím ho. Program EET+ však certifikát nenajde. Co mám dělat ?

Josef Pavlát

4 roky ago

Problém je vyřešen. Vytvořil a stáhl jsem nový certifikát, tentokrát přímo z tabletu a už to chodí jak má. Díky.

Jan Gábel

4 roky ago

Dobrý den, chtěl bych využít platební terminál Sum Up. Spolupracuje s EET +? Můžete i poradit jiný systém? Děkuji Gábel

Roman

4 roky ago

Dobrý den, EET Plus aktuálně neumí spolupracovat s terminálem Sum Up. Nicméně tuto integraci bych chtěl v dohledné době implementovat. Pro další informace mě prosím kontaktujte přímo na email.

Jan Gábel

4 roky ago

Napíši. Díky

Jiri

4 roky ago

Nelze kombinovat rucni cadtku a caste polozky. Lze vyresut? Hlasi to ze nelze zjistit dph

Roman

4 roky ago

Je to možné.
Příklad: máte častou položku M22 a tu chcete zkombinovat s ruční částkou 200Kč.

Vytvořte si častou položku s hodnotou 1Kč a s názvem například 21%DPH. Uložte si ji například jako M1.

Zápis pak provedete takto:
M22 + 200xM1.
Aplikace pak ví, že částka 200Kč je v sazbě 21%DPH.

Nejnovější příspěvky

EET-Plus-logo-3-w-400px

Kontaktní informace

Ing. Roman Bouchner

eetplus s.r.o.
Bratranců Veverkových 587
Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
IČ: 06675301, DIČ: CZ06675301

DUNS: 49-599-9210

Technická podpora
email: tp@eetplus.cz

EET Plus jednoduše zdarma © 2020. All Rights Reserved.   Design: Ing. Pavel Křivka