Další rozšíření EET Plus

Aplikace EET Plus vznikla v listopadu 2016 a od té doby byla značně rozšířená. Přibyla možnost tisku, možnost více DPH na jedné účtence, seznam častých prodejních položek, DIČ pověřujícího, prodej použitého zboží, ochrana PINem, export tržeb do Excelu, atd. I když došlo k velkým změnám uvnitř aplikace, EET Plus je stále jednoduchá na ovládání, přesně tak, jak byla i na začátku. Toto bych chtěl dodržet i do budoucna.

Mám další nápady na rozšíření aplikace. Můžete pomoci a hlasovat, co by bylo v EET Plus pro Vás nejdůležitější. Můžete případně také popsat podrobněji Váš požadavek přímo do fóra EET Plus.

Budu rád, pokud mi přispějete na další vývoj aplikace EET Plus.

Co Vám v EET Plus nejvíce chybí?
 • 33.33%
 • 5.26%
 • 10.53%
 • 7.02%
 • 7.02%
 • 17.54%
 • 7.02%
 • 3.51%
 • 8.77%

NOVÉ (11.7.2017):

Brzy se chystám rozšířit EET+ o následující:

 1. Možnost obnovení seznamu účtenek po reinstalaci telefonu. Současně bude možné shromažďovat všechny účtenky z více telefonů pro jedno DIČ na jeden telefon. Z něho bude možné snadno generovat přehledy pro účtení.
 2. Možnost generování daňového dokladu.
 3. Jednodušší a přehlednější nastavení EET+.

Novinky budou dostupné během července.

NOVÉ (14.7.2017):

Obnovení účtenek po reinstalaci telefonu již funguje:) Další info.

7 komentářů u „Další rozšíření EET Plus

 1. Petra

  Dobry den,prosim o pomoc.nejde mi zprovoznit na druhem tel.Eet… nejde se mi prihlasit pod stejnymi kody jako do prvniho zarizeni…jsem z toho uz zoufala.mam od vas aplikaci v telefonu a kdyz mam prodavacku v obchode,tak ji musim nechat myj tel…proto jsem koupila druhy tel.abych to predelala jen do toho noveho ktery bude v obchode a nejde mi to.prosim o jakoukoli radu.predem moc dekuji

 2. Petra

  prvni „kody a hesla“jsem dostala na f.u …potom se to v tom nastaveni predelalo na nazev uzivatele a mela jsem dat sve(nove heslo) …a I presto mi to prihlasit nejde:(((

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, je možné, že jste si po prvním přihlášení na daňový portál změnila heslo a teď tam dáváte při přihlášení na daňový portál špatné heslo. Zkuste požádat o nové heslo.

 3. Šárka

  Dobrý den, mám dotaz, prodáváme zboží použité,s paragrafem 90,v otázkách a odpovědích píšete, že při přihlášení na FU v pátém kroku máme tento paragraf zadat,to jsme ale dříve nevěděli,jak to nyní napravime? Už nás volají na FU… Děkuji za odpověď, Černochová Šárka

  1. Roman Autor příspěvku

   Dobrý den, v menu (tři tečky nahoře napravo) zvolte „Nastavení připojení na FÚ“ a projděte znovu celé nastavení. Zde si můžete vybrat možnost prodeje použitého zboží. Brzo chystám nastavení EET+ předělat tak, aby to bylo jednodušší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *