Evidence EET venku v zimě

Do ČR přišla zima. Není přijemné celý den stát venku a k tomu ještě evidovat EET. Následující tipy vám můžou pomoci:

 • Rukavice na dotykový displej mobilního telefonu. Umožní snadno ovládat mobilní telefon s aplikací EET Plus zdarma.
 • Možná lepší a univerzálnější variantou je mít stylus. Používá se jako ukazovátko, se kterým se dá ovládat EET mobilní telefon i v rukavicích. Některé stylusy můžou fungovat jako propiska, případně můžou mít i další užitečné funkce.
 • V zimě mají akumulátory mobilních telefonů menší výdrž. Doporučuji mít sebou vždy záložní power banku. Power banku nabíjíte stejně jako svůj telefon a v případě nouze power banky fungují jako přenosná nabíječka bez nutnosti být na elektrické síti.
 • Dále se může hodin i nabíječka mobilních telefonů do auta.
 • Není od věci mít ještě připravený záložní EET telefon. Může to být nějaký starý vysloužilý Android telefon i bez SIM karty. Je potřeba použít pro každý telefon jiný certifikát.  Nevadí, pokud vystavíte účtenky na různých telefonech, aplikace EET plus umí účtenky jednoduše sloučit do jednoho telefonu . Pak snadno můžete vygenerovat přehledy tržeb z jednoho místa.

 

2 komentáře u „Evidence EET venku v zimě

 1. Jirka

  Dobrý den, po kontrole finančáku na EET s vaším programem vše v pořádku jediná výtka – hodina odeslání datové zprávy na finančák byla o dvě hodiny později než skutečný čas, v čem může být problém když na tabletu na kterém mám program nainstalovaný je systémové datum a čas v pořádku Děkuji za odpověď.Jirka

 2. Roman Autor příspěvku

  Dobrý den, pravděpodobně máte v mobilu nastavenou špatně časovou zónu (časové pásmo). Podívejte se do nastavení datumu a času. Mělo by tam být něco jako „GMT+02:00“. Nebo zapněte možnost „Automatické časové pásmo“.
  Dejte vědět, zda to pomohlo, díky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *