Podpora EET Plus

Aplikace EET Plus je zdarma. Nicméně rád bych poprosil o dobrovolný příspěvek na vývoj aplikace a na další tvorbu tohoto webu. Díky Vašemu příspěvku budu moci věnovat více času vývoji aplikace EET Plus a přidávat další texty na tento web.

Pokud chcete přispět, prosím pošlete mi jakoukoliv částku dle svého uvážení na účet 1536982043/3030. Jako variabilní číslo zadejte svoje DIČ bez písmen (pouze číslice). Pokud neznáte svoje DIČ, tak ho naleznete na EET účtence. DIČ mají i neplátci DPH. Do zprávy pro příjemce zadejte svůj email.

Jako bonus budete moci zdarma využít doplňkovou aplikaci Tiskárna účtenek pro tisk na bluetooth přenosných tiskárnách. Dále můžete využít službu obnovy účtenek, která Vám pomůže například při ztrátě telefonu. V případě jakýkoliv problémů s EET se můžete na mě obrátit a garantuji rychlou pomoc.

Jsem plátce DPH, daňový doklad zašlu na Váš email. Budete si moci ze zaplacené částky odečíst DPH, pokud jste plátci. Nezapomeňte také, že pokud jste podnikající fyzická osoba, můžete si od státu nárokovat slevu na dani 5 000Kč.

Děkuji za Vaši podporu

Ing. Roman Bouchner, EET Plus