Jak zjistit, že EET funguje správně?

Nainstalujeme EET pokladnu do mobilu, nastavíme certifikát. Ale jak se ujistíme, že vše funguje správně a jsme připravení další den evidovat EET účtenky na ostro?

Nejjednodušší je to zkusit. Naťukáme na EET kalkulačce jednu korunu a zkusíme ji zaevidovat. Pokud účtenka obsahuje FIK kód, tak je vše v pořádku. FIK kód generuje finanční správa a je to důkaz, že vše proběhlo jak mělo. Aby nám tam nechyběla koruna, zneplatníme účtenku pomocí menu->“Zneplatnit“, nebo vystavíme novou účtenku se zápornou částkou. Tímto se naše testovací účtenka pro finančák „vynuluje“.

Zanechte zprávuKaplanová

9 měsíci ago

Dobrý den, nastavila jsem si tuto aplikaci do mobilu. Jednu platbu jsem již odeslala 25.3. 2020. Vytiskla účtenku. Na účtence je FIK i BPK. Když jsem se chtěla podívat na stránku http://www.etržby.cz a zkontrolovat zda tržba odešla bohužel nikde tuto platbu nemůžu na portále najít. Jak je to možné??? Děkuji Kaplanová

Roman

9 měsíci ago

Dobrý den, pokud je na účtence FIK, tak účtenka je správně zaevidovaná u finanční správy. Je to takové razítko od finanční správy.

Pokud se díváte na účtenky na daňovém portálu, tak to může mít několikadenní zpoždění. Nicméně, jestli jste to odeslala 25.3.2020, tak už by ta tržba tam měla být.
Jděte na stránky daňového portálu, dejte nahoře v menu „Součty“ a tržba by tam měla být vidět v součtu. Pokud tam nebude pošlete fotku obrazovky z daňového portálu na tp@eetplus.cz.

Nejnovější příspěvky

EET-Plus-logo-3-w-400px

Kontaktní informace

Ing. Roman Bouchner

eetplus s.r.o.
Bratranců Veverkových 587
Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
IČ: 06675301, DIČ: CZ06675301

Technická podpora
email: tp@eetplus.cz

EET Plus jednoduše zdarma © 2020. All Rights Reserved.   Design: Ing. Pavel Křivka