Měsíční přehledy tržeb

Zde je jednoduchý návod, jak z aplikace EET Plus získat přehled tržeb. Tento přehled pak můžete například přeposlat své účetní.

V aplikaci EET Plus stiskněte tlačítko přehledu:

Po stisknutí tlačítka uvidíte jednoduchý report pro aktuální provozovnu. Stiskněte tlačítko „Poslat vše do emailu“. Aplikace EET Plus pak veškeré Vaše tržby ze všech telefonů a všech provozoven pošle na Váš email ve formátu Excel :

Emailem Vám přijde ZIP soubor, který po rozzipování otevřete na Vašem počítači v Excelu. Případně tento email můžete rovnou přeposlat účetní. Pokud nemáte Excel, můžete zdarma stáhnout Libre Office.

Po otevření přehledu můžete snadno filtrovat požadované tržby. Nastavte například filtr na konkrétní měsíc (zelená šipka), konkrétní provozovnu (žlutá šipka). Celkové součty pro požadovaný filtr uvidíte nahoře (modrá šipka).

Užitečné tipy:

Aplikace EET Plus posílá přehled tržeb na email, který jste si dříve nastavili. Pokud email chcete změnit, v aplikaci EET Plus stiskněte menu (tři tečky nahoře napravo). Poté dejte „Nastavení“ a „Nastavení emailu“.

Pokud aplikaci EET Plus používají Vaši zaměstnanci a nechcete, aby měli přehled o Vašich tržbách, zamkněte si nastavení tímto způsobem: V aplikaci EET Plus stiskněte menu (tři tečky nahoře napravo). Poté dejte „Nastavení“ a „Zamčení nastavení“.

 

 

Zanechte zprávuDubnové novinky v EET Plus | EET Plus jednoduše zdarma

10 měsíci ago

[…] V dubnové verzi aplikace EET Plus 3.8 jsem vylepšil vytváření přehledu vydaných účtenek a faktur. V menu aplikace přibyla nová položka „Export do Excelu“. Po stisku tlačítka se vygeneruje kompletní přehled všech Vašich účtenek a pošle se na emailou adresu. Případně se podívejte na podrobnější návod: měsíční přehled tržeb. […]

Kateřina Ševčíková

10 měsíci ago

Dobrý den, jak mám vepsat do políčka faktura text?? Potřebuji tam vepsat číslo faktury k jednotlivým účtenkám. Platí mi faktury i hotově. . Děkuji

Roman

10 měsíci ago

Dobrý den, není mi jasné, jaké políčko „faktura“ máte na mysli. V měsíčním přehledu se generuje odkaz na soubor faktury – pokud faktura je generována v EET Plus.

Pavlína

9 měsíci ago

Dobrý večer, o víkendu jsem poprvé použila vaši aplikaci, přeposlala jsem si v Excelu soupis a chybí mi v soupisu jedna položka. v mobilní aplikaci ji mám uvedenou a správně odeslanou. Pr oč se mi tam nezobrazila? Děkuji za odpověď Pavlína

Roman

9 měsíci ago

Dobrý večer, pošlete mi prosím osmimístný kód účtenky, která v soupisu chybí, podívám se na to. Roman.

Pavlína

9 měsíci ago

V8AQ-PARC

Roman

9 měsíci ago

Dobrý den, tato služba je určena jen pro podporovatele EET Plus, viz https://eetplus.cz/podpora-eet-plus/
Bez podpory se zobrazí jen posledních deset položek – viz informace v samotném Excelu.

Pavlína

9 měsíci ago

Děkuji

Integrace na platební terminál SumUp - EET Plus jednoduše zdarma

7 měsíci ago

[…] Měsíční přehledy tržeb […]

Pavel Pokorný

4 měsíci ago

Dobry den,
jak lze poslat do emailu Prehled trzeb za r. 2019?
Hlasi to, ze Prehled je omezen na uctenky z roku 2018
Děkuji

Roman

4 měsíci ago

Dobrý den, je potřeba aktualizovat aplikaci EET Plus. Pak se nabídnou na výběr roky 2018 a 2019. Více info jak aktualizovat je zde: Aktualizace EET Plus

Nejnovější příspěvky

EET-Plus-logo-3-w-400px

Kontaktní informace

Roman Bouchner

eetplus s.r.o.
Bratranců Veverkových 587
Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
IČ: 06675301, DIČ: CZ06675301

Technická podpora
email: tp@eetplus.cz

EET Plus jednoduše zdarma © 2019. All Rights Reserved.   Design: Ing. Pavel Křivka